+420 736 630 873

miroslav.penaz@centrum.cz

Úvod>Služby

SLUŽBY

  • Specializujeme se na zákazníky, kteří od nás chtějí kompletní servis. Nemusíte se o nic starat. Vše vyřešíme za Vás.
  • Jsme připraveni být pro zákazníka odbornou oporou při řešení jakéhokoli problému, vize… s jeho stavbou.
  • Specializujeme se na klienty, kteří chtějí žít kvalitně a komfortně.

Naše hlavní činnosti:

NOVOSTAVBY A REKONSTRUKCE

Administrativní budovy, průmyslové stavby - umíme zajistit i větší stavby jako celek nebo pouze jejich části.‌ 

Rodinné domy - zabýváme se jak realizací nových staveb od základové desky po finální dokončení, tak rekonstrukcemi v jakémkoli rozsahu.

INTERIER

Rekonstrukce bytových jader - zrekonstruujeme Vaše bytové jádro. Zajistíme veškeré potřebné profese. Váš byt od Vás převezmeme a poté předáme hotové dílo. Nemusíte se o nic starat.   

Sádrokartonové konstrukce - ať už se jedná o jakoukoli konstrukci, dokážeme ji kvalitně dle Vašich představ zrealizovat. Provádíme podhledy (akustické, designové), obložení stěn, podkrovní prostory a další. 

 

EXTERIER

Fasády, střechy - poradíme Vám s barevností a s použitím vhodných materiálů. Připravíme návrhy řešení, ze kterých společně vybereme to nejlepší. Zajistíme reálné vzorky. Po společném ujasnění zrealizujeme fasádu či střechu jakéhokoli druhu včetně profesionálního provedení všech detailů, klempířských prvků, atd. Zajistíme veškerý materiál.
 

Vrata - zajistíme demontáž starých vrat, jejich recyklaci a postáráme se o montáž vrat nových se zárukou a veškerým servisem.‌ 

Ploty, zábradlí, brány - vyrobíme a zajistíme montáž kovových plotů, zábradlí, bran na dálkové ovládání. Poradíme s výběrem výplňových prvků, které budou součástí dodávky od naší firmy.  

 PROJEKCE

Jsme schopni pro Vás zrealizovat stavbu na klíč, tedy zajistit kompletní servis. To tedy znamená, že součástí našich služeb je i vypracování projektové dokumentace a zajištění veškerého inženýringu. Pro Vaši lepší představu zpracujeme také vizualizace dané stavby, prostoru... 

Kontaktní formulář
Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Webové stránky vytvořil Acceler